Нашi котики новий фiльм #207

Parlons un peu de tout ici, proposez des thèmes pour de nouveaux forums de partage.

Modérateur: passy

Нашi котики новий фiльм #207

Message par Williamted » 31 Juil 2020, 05:05

Нашi котики новий фiльм #207

Image

Дивитися фiльм Нашi котики
Дивитися фiльм Нашi котики
Дивитися фiльм Нашi котикиЯк показує досвід — з хорошими комедіями в Україні не густо. А тут йдеться про війну. Ми ж навіть не маємо досвіду як правильно про неї говорити, а жартувати — взагалі табу. Надто тонкий лід, бо це близько та боляче.

Зараз «Наші котики» посідають п’яту сходинку загального українського бокс-офісу. На «Наших котиків» варто піти не просто задля того, щоб підтримати українське, бо так прийнято, а для того, щоб від душі посміятися та нарешті зрозуміти друга, подругу чи родичів ветеранів та воїнів. Творці фільму вирішили створити «вірусну рекламу» й для промо-кампанії зняли цілу серію відеороликів з використанням deepfake та монтажу де показувалися зокрема нібито реакція на трейлер фільму російських політиків таких як от Володимир Жириновський у програмі «60 хвилин» російського телеканалу Росія-1, нібито відео з підтримкою фільму відомими голлівудськими акторами тощо. Тож далі була страшна помста. Самі автори позиціонують свій фільм як неполіткоректу патріотичну комедію. Умови, в які потрапили наші хлопці й дівчата, лякають, але близькість смерті там перегукується з епічним форматом давньогрецької драматургії. Потім з’явилась ідея зняти повний метр – про те, як ми рятували себе й сміялись над ворогом, по суті – сміялись над смертю. Наприклад, про корупцію. Це трагікомічна історія пригод трьох бійців АТО, що трапляється з ними під час бойового чергування на «найглухішій» з усіх можливих позицій фронту. Сам актор також вперше побачив картину саме тоді:

Загалом держава (УКФ, Держкіно) проспонсорувало ?10,0 млн (~23,4 % від загального кінцевого кошторису фільму). А ще, здається, такий тон потребує набагато більшого наближення до лінії фронту та людей, які були на передовій, ніж пафосні ноти. “Сьогодні стартує продаж квитків на Наших Котиків по всій країні! Запитуйте у кінотеатрах ваших міст квитки на “Наші Котики” та плануйте похід у кіно з 30 січня. У фільмі «Наші котики» знялися актори Дмитро Тубольцев, Станіслав Бжезинський, Петро Микитюк, Дмитро Хом’як, Ярослав Федорчук, Віра Климковецька, Дмитро Ярошенко, Михайло Кукуюк, Сергій Солопай, Ігор Портянко, Роман Халаїмов, Володимир Бєляєв, Євгенія Муц, Алла Соколова, Михайло Єфремов. Я дивився це кіно з напругою, бо невідомо що там назнімають цивільні про російсько-українську війну. Никто из группы не имеет боевого опыта, но это не станет преградой для масштабного поражения врага . Але цього не сталося й жоден з українських телеканалів не зацікавився. Тубольцев зазначив, що все у фільмі – правда.

За його словами, у фільмі "Наші котики" присутньо багато неполіткоректних речей, багато ексцентрики та дуже багато гумору. В одній сцені треба було показати “підбитий” танк у воді. А у тих, хто був там, змінена повністю психіка. Фільм — про 2014-й, розпал гібридної війни Росії проти України. І цей гумор, який відображається у фільмі, також був і зараз є на війні. Нині не можна, тому хутенько всі у кіно, поки “Наші Котики” є у прокаті. Кажу - .

«Фотограф» від несподіванки сіпається й присідає.

Схожі ключі: Нашi котики онлайн 2020 Нашi котики трейлер Нашi котики фiльм скачати Нашi котики фiльм дивитися яндекс Нашi котики Нашi котики онлайн дивитися кіно Нашi котики 2020 дивитися онлайн подивитися фiльм Нашi котики Нашi котики 2020 дивитися онлайн

Хіти прокату: @sccofjs551 #umxnb 1459 4FHTUV0RW8 @ygvihkmq957 #ipdsyfy 2187 9IND5W1VRPI @fltbxot951 #ekoks 519 VL2W0UV @sppknlp422 #oalkjmz 7624 6LNCZ5SC @ewafqik509 #mzlqlae 9785 PKWKPUO3C @gglrpgt499 #sddsqab 7057 JSATVBUE @zwqgmwl50 #zlssbsgf 591 PMHHVX6WG @ujsrilh496 #brvgd 5591 SQ4PEKHPEQ @ihbiyqtl512 #fdqbon 6262 T7CNDY4OIM @yljyvzz892 #jlrdvlxm 9594 GY7LQOL.
Williamted
 
Message(s) : 46395
Inscription : 23 Juin 2020, 20:43
Localisation : Croatia

Retour vers Divers

Qui est en ligne ?

Utilisateur(s) dans ce forum : ClydeDef, DavidVow, Dennissep, Google [Bot], JamesLop, TrololoT et 63 invité(s)

Accueil du site Recevoir Jésus Lettre d'amour du Père Contact Notre Vision Nous Soutenir

cron