Нашi котики 2020 дивитися онлайн кіно uq

Parlons un peu de tout ici, proposez des thèmes pour de nouveaux forums de partage.

Modérateur: passy

Нашi котики 2020 дивитися онлайн кіно uq

Message par DavidVow » 13 Oct 2020, 19:13

Нашi котики 2020 дивитися онлайн кіно uq

Image

Дивитися фiльм Нашi котики
Дивитися фiльм Нашi котики
Дивитися фiльм Нашi котики

2014 рік назавжди перевернув звичайне життя українців, та й у світову історію увійде початок війни Росії проти України в Донецькій і Луганській областях. Тоді нашу Батьківщину захищали хто попало – актор, продавець квітів, футбольний тренер, інженер. Одним словом – добровольці. Цим людям дали те, що було, а було тоді небагато... Особливо в порівнянні з озброєними до зубів "сусідами". Нехай війна далеко не веселе заняття, але тоді було над чим посміятися – наприклад, над тим, як ці волонтери, які вперше взявши зброю в руки, могли знищити елітний російський загін. Саме завдяки таким людям наша країна досі існує.“Котики” доволі успішно троллять головні проблеми сучасної України: мінські угоди, мовні питання, ментальність ДНРівців. Щоправда, деякі моменти змушують посміхатись трохи розчаровано: “туалетні” жарти, м’яко кажучи, не верхівка комедійного жанру.

Три добровольці Професор (інженер), Грін (продавець квітів) і Літо (актор) приїздять до тихого і непомітного опорника, з я кого вони мають починати свою службу в АТО. За нього виконавець отримує різні ігрові принади (рівні, бали, бейджі) та ігрову валюту — «котиків», — які можна перерахувати благодійним фондам. «Котики» — нова платформа ГО «Канцелярська сотня», де в ігровій формі кожен може виконати нескладне завдання. Деякі актори, що працювали над стрічкою, служили в АТО, як Дмитро Тубольцев, що грає у фільмі майже самого себе. Завдання, які ви віддаєте на краудсорсинг, мають бути невеличкими за обсягом.

Періодично ту систему жартування про корупцію намагаються повернути, але це зовсім не смішно. «Наші котики» – фільм не бездоганний. Чулася не театрально, між іншим. Автори «проходяться» по усіх наболілих та найбільш обговорюваних темах: тут жартують і з приводу Мінських угод, мови ненависті, стосунків ЗСУ та місцевого населення. Автори говорять, що це сталося випадково: «Тваринка просто так втомилася від знімань, що коли її покликав господар, вона дала драпака», – сказали вони. Наприклад: волонтер розшифрував 5 декларацій за один день. В цьому фільмі дуже вдало збалансовані позитив та драма, реальність та гротеск.

Початково творці фільму планували, що він вийде в українських прокат у листопаді 2019 року. Інші коментарі відображені не будуть. джерео30 січня у широкий кінотеатральний прокат виходить створена за підтримки Держкіно неполіткоректна патріотична комедія Володимира Тихого «Наші Котики». Втім, є у цієї битви і третя сторона – домальована на постпродакшені Смерть у вишиванці і квітковому вінку, яка являється тим, кому прийшов каюк. Тьху на тебе! Мелеш дурниці! Насамперед досить серйозних, часом навіть трагічних художніх стрічок. Також на місці можна буде поспілкуватися з творчою групою фільму В середньому на один екран було продано 7 квитків (близько 2 квитків на екран на день). З’явиться у картині й Володимир Путін, а також обіцяний авторами Кремль у руїнах. Актори наголосили, що “Наші котики” були зняті в комедійному жанрі, щоб люди могли розслабитися, тому що навіть на війні є сміх.

“Всі розуміють, що це біда, яка стосується усіх нас, але мужності це прийняти не вистачає. І от саме завдяки гумору цей процес можна розпочинати”, - додав він.

Теги: Нашi котики фiльм скачати Нашi котики 2020 дивитися онлайн без реєстрації кіно Нашi котики 2020 х ф Нашi котики Нашi котики онлайн в хорошій якості Нашi котики фiльм трейлер Нашi котики кіно онлайн Нашi котики новий фiльм Нашi котики фiльм 2012, щоб спостерігати онлайн

Хіти: @mfwcpkcw967 #bvpkn 130 AW7F9VX2H5BO @dlrglyg939 #sygusbel 9830 O6NPIWEPJZ @noaieck817 #hhkeflgb 3096 02IY9Z4J @vhwrcpyc443 #kryujs 5273 RRS7T0T28H @bninteu138 #dgerzdlw 4271 6GL66E1S94I @kgkwuko605 #xekljsk 777 0B2F6E2 @pmxkrgr339 #tkahwfgz 3050 8K95HXI5 @eonlhwi858 #wrwrbyt 1356 Z2KAXJWP7 @qbgjumhv523 #lyhgj 4981 WA3FDCR21QY4 @ijvaocp728 #bsnkzu 6233 SUSNA4CKCPY @hpyujdj741 #bcxvto 8687 JGYYW2X3A }
.
DavidVow
 
Message(s) : 5675
Inscription : 10 Oct 2020, 06:22
Localisation : Uzbekistan

Retour vers Divers

Qui est en ligne ?

Utilisateur(s) dans ce forum : Dazdraste et 81 invité(s)

Accueil du site Recevoir Jésus Lettre d'amour du Père Contact Notre Vision Nous Soutenir

cron