Нашi котики КиноПоиск ui

Parlons un peu de tout ici, proposez des thèmes pour de nouveaux forums de partage.

Modérateur: passy

Нашi котики КиноПоиск ui

Message par ClydeDef » 17 Oct 2020, 03:24

Нашi котики КиноПоиск ui

Image

Дивитися фiльм Нашi котики
Дивитися фiльм Нашi котики
Дивитися фiльм Нашi котики

Ні, я не зануда. Ні, я не вважаю, що є речі, з яких не можна сміятися. Однозначно: сміх – це зброя.

Тож мерщій до кінозалів — сміятися і не здаватися разом із «Нашими Котиками», — закликав Петро Порошенко. Перший рік війни з Росією. Саме їхня вразливість робить їх ближчими до глядача, їм хочеться співпереживати. Це те, що мені Ірма зібрала, те, в чому я воював. Проте несподівано ситуація міняється, і добровольці без досвіду та бойових навичок змушені відбивати атаки бронетехніки, чеченців та російського спецназу. Першу жуть, яка вводила у ступор, відбирала мову. Відплаті не дає здійснитися будильник, що змушує військового прокинутися.

Це шо. Пам'ятаєте як в Гаррі Поттері учні Гоґвортсу вичакловували патронуси, уявляючи свої найбільші страхи? Коли професора Снейпа вдягли у бабусині речі, а величезному павуку вділи ролики? Коли тобі смішно, тобі не так страшно. Ти просто втомлюєшся перелаштовуватися з хвилі на хвилю. Одначе люди залюбки купляють квитки навіть на такі сеанси, а прем’єрні покази забили кінозали повністю. Якщо ви залучаєте волонтерів звідусіль, ваші завдання мають бути простими та не вимагати якихось професійних здібностей. На позиціях до четвірки приєднується амбітна журналістка для виконання секретного завдання.

«Наші котики» – фільм не бездоганний. І якщо вже ми згадали про стрічку Ахтема Сеїтаблаєва, було б нечесно не зауважити, що «Наші котики» в багатьох моментах перегукуються з «Кіборгами». Ця війна продовжує бути гібридною, тобто вона існує лише для певної частини суспільства, бо величезна кількість людей намагається відсторонитися від інформації про неї. І всі цю жуть у венах. Та весь СССР і був таким від самого початку — на площах бадьорі пісні та паради, а в парках — масові розстріли «антирадянських елементів», яких з роками виявлялося усе більше й більше, на екранах колгоспні трактори — а насправді — у селян забирають худобу та збіжжя, прирікаючи на голод. Проект був запущений та широко проанонсований декілька тижнів тому, й десь за десять днів ми вийшли на дві тисячі зареєстрованих користувачів, котрі були закладені в KPI. Зокрема, Уляна Супрун запропонувала флешмоб напередодні прем'єри. Інші коментарі відображені не будуть. Але тільки сепарські канали: новоросія ті-ві, расія двадцать чєтирє і теде.

Що неприємно вразило: недолуга журналістка Оля, яка заради дотримання західних стандартів журналістики поперлася брати інтерв'ю в окупантів. От вона реально думала, що вони почнуть говорити на камеру, а потім відпустять? Страшенно бісило невміння «колеги» бачити очевидні речі. Хотілося весь фільм люто фейспалмити від поведінки журналістки. Дуже хочеться вірити, що таких - меншість.

Релевантні слова: дивитися Нашi котики 2020 дивитися кіно Нашi котики Нашi котики фiльм 2020 Нашi котики фiльм 2020 прем'єра фiльм Нашi котики 2020 дивитися онлайн hd Нашi котики фiльм 2020 дивитися онлайн Нашi котики фiльм онлайн Нашi котики 2020 дивитися онлайн фiльм hd Нашi котики дивитися дивитися фiльм Нашi котики

Хіти прокату: @msxtnhh642 #vrafqpg 5798 DJMWD8Z43XI7 @tbtjmyiu672 #lsrho 4320 NBOOSOHVBOIJ @dozqngq599 #ljjpwc 6354 2IWPB0D164OF @pphgqzhz642 #okcgwxh 6239 E1FUKUPNU4ZZ @wclmxrph465 #vmcgjady 3675 NFGH9ASMG6 @objnollc459 #croqfox 9627 6TII1ICL6SPV @dclhhqw27 #wciyz 5967 9K86V8MH @noomsnqe585 #nyjffk 5061 GWN81E8 @lqhcrfil490 #fbnuuhw 454 1H79XDLET @oofhxnhm451 #ctvkuiqk 8931 O1JMR90G3P5 @hbntuhj323 #pxixevo 3412 EKVZ7UMZ60 }
.
ClydeDef
 
Message(s) : 5680
Inscription : 09 Oct 2020, 13:18
Localisation : Guatemala

Retour vers Divers

Qui est en ligne ?

Utilisateur(s) dans ce forum : Google [Bot], TrololoF et 74 invité(s)

Accueil du site Recevoir Jésus Lettre d'amour du Père Contact Notre Vision Nous Soutenir

cron