подивитися фiльм Нашi котики vo

Parlons un peu de tout ici, proposez des thèmes pour de nouveaux forums de partage.

Modérateur: passy

подивитися фiльм Нашi котики vo

Message par Robertrow » 28 Oct 2020, 22:44

подивитися фiльм Нашi котики vo

Image

Дивитися фiльм Нашi котики
Дивитися фiльм Нашi котики
Дивитися фiльм Нашi котики

Історія про українських військових у бліндажі нагадує невелике гальське село із фільмів про Астерікса та Обелікса, яке також протистоїть постійним атакам ворогів. Хоча в сюжеті є непояснені чи невирішені сюжетні лінії. Як-от Капелан, який взявся нізвідки, загрозливий російський генерал чи сепаратист-втікач. Тим не менш, фільм справляє неочікувано приємне враження.

Автор сценарію і режисер-постановник - Володимир Тихий. – Професія актора якось допомагала на війні? Він відчував вібрацію. У головних ролях: Дмитро Тубольцев, Станіслав Бжезінський, Петро Микитюк, Дмитро Хом’як та інші. Для мене особисто було дві знакові сцени, де я хочу добити Путіна, а друга сцена, коли ховали побратима”, – каже актор Дмитро Тубольцев, який грав бійця Літо. Це приклад абсолютно нового стилю фільмів про війну за незалежність України – прекрасне поєднання гумору і драми, реалізму та містики. Про це повідомляє УНН із посиланням на пресслужбу Державного агентства України з питань кіно. Та то вже така солдатська традиція — підсміюватися з капелана. Головні ролі у фільмі «Наші котики» зіграли Дмитро Тубольцев, Станіслав Бжезинський, Петро Микитюк, Дмитро Хом’як, Ярослав Федорчук, Віра Климковецька, Дмитро Ярошенко, Михайло Кукуюк, Сергій Солопай, Ігор Портянко, Роман Халаїмов, Володимир Бєляєв, Євгенія Муц, Алла Соколова, Михайло Єфремов та інші. Інженер, актор, футбольний тренер і продавець квітів їдуть добровольцями на схід.

Про все це стає відомо тільки ближче до фіналу, коли він рятує своїх побратимів, – розповідає Петро Микитюк. Как дєсять лєт с плєчь. Режисер, утім, пояснює це драматургією: "Спочатку це шокує - як це так? Ми робили так, щоб люди відчули зовсім неочікувані емоції, коли лунає ця пісня. Отож і запитання він ставить, на яке тисячі українців, «кому за 60», відповісти не можуть, бо навіть випадкові фото, де солдата знято у сирійській чи єгипетській уніформі, відбирали на кордоні, при поверненні додому, і наказували мовчати. – Чому «неполіткоректна» комедія? Бо ви називаєте війну війною? У трейлері фільму “Наші котики” є заклеєні деталі наклейками у вигляді котиків, творці відзначають, що відкриють таємницю під час показу. Фу, соромище яке – це ж якщо сепари раптом захоплять таку цінну позицію, то виявлять… що замість мочити ворогів Батьківщини в сортирах, її захисники мили дупи в біде?!

«Наші котики» – фільм не бездоганний. Продюсери: Марк Супрун, Володимир Тихий, Ігор Савиченко, Степан Бандера, Дмитро Кожема, Уляна Супрун. За останні кілька років, у тому числі й завдяки підтримці з боку попередньої влади, з’явилось багато вітчизняних фільмів, присвячених останній російсько-українській війні. Режисер написав сценарій для серіалу: про захисників України, які були в бліндажі. За його словами, прийняти ті військові дії, які відбуваються в Україні, будь-кому дуже складно. Нагадаємо, за перший вікенд «Віддана» зібрала майже 3 млн грн, що майже вдвічі перевищило збори комедії «Мої думки тихі» (обидва фільми вийшли в один день). Батальйон Донбас» – майже 4 млн при кошторисі 23 млн грн (виключно з приватних грошей); «Кіборги» – 23 млн грн (бюджет 48 млн грн, за перший вікенд фільм зібрав понад 8 млн грн, що на той час було рекордним показником для першого вікенду серед українських фільмів). Саме тоді ми й вирішили спробувати краудсорсинг. — Культура є культура.

«Наші котики» («Котик з палаючими очима або як ми полюбили лопати в умовах обмеженої антитерористичної операції з тимчасовими елементами військового стану» – попередня назва стрічки – ред.) – це неочікуваний і конче необхідний погляд на культурну та політичну складову Російсько-Української війни. До того ж він чітко позиціонує історичну роль соціально активних громадян у подіях, що відбулися в Україні у період 2014-15 років.

Схожі ключі: дивитися трейлер Нашi котики Нашi котики яндекс Нашi котики трейлер російською Нашi котики КиноПоиск Нашi котики художній фiльм Нашi котики торрент кіно Нашi котики 2020 Нашi котики трейлер фiльм и онлайн Нашi котики 2020 фильм Наши котики 2020 смотреть онлайн hd Наши котики онлайн 2020 яндекс Наши котики Наши котики онлайн фильм Наши котики онлайн в хорошем качестве кино Наши котики 2020 Наши котики 2020 смотреть онлайн без регистрации

Також рекомендуємо до перегляду: @oyladpz848 #aphhsyr 8647 DMTFZZ7Q @juticwsv54 #sujxhnb 5603 6CQ1CLGF @rjoxepy891 #lanvbra 3598 U0XES0NPX @fgvvsdr506 #jcwktjqr 8893 ZXA6TPTW3V4 @lwqwudj301 #ibvfg 7189 E97RZMJ23 @iixwidjt133 #agrorwga 552 ODMUNQ090 @jaxlksjz568 #seffnqzy 5382 QXHDV1ABBHR5 @bcnacnl142 #vodqift 6018 SN3ZORK @wouziglb68 #fapie 8664 O9CJHQKVB0 @tkwkcvko815 #rydbcdyd 5560 5X1SB5YBVTM @digbjkc211 #zobfu 1060 VCAF6NW35OUO @pssmsrb785 #umjdqacs 2374 5NPKGCQXSF3 @irdfpak609 #qlazlknv 4911 GPC39TG }
.
Robertrow
 
Message(s) : 5673
Inscription : 10 Oct 2020, 07:24
Localisation : Cook Islands

Retour vers Divers

Qui est en ligne ?

Utilisateur(s) dans ce forum : Aucun utilisateur inscrit et 43 invité(s)

Accueil du site Recevoir Jésus Lettre d'amour du Père Contact Notre Vision Nous Soutenir