Толока фiльм 2020 дивитися онлайн без реєстрації #067

Parlons un peu de tout ici, proposez des thèmes pour de nouveaux forums de partage.

Modérateur: passy

Message par Arthurkat » 18 Juin 2020, 03:21

Image

Дивитися фiльм Толока
Дивитися фiльм Толока
Дивитися фiльм Толока

«Толока» — це балада про боротьбу за безперервність виживання. На долю Катерини час від часу випадають драматичні випробування, але толока допомагає їй вистояти та воскресити хату. Шевченко писав: козаки поїхали шукати брата у Крим. Тарас Григорович не вказав, як довго шукали? І дозволив мені пофантазувати трохи. Я й подумав, що це може статися й за десять років, й за кілька сотень... Отож вийшло, що картина складається з дванадцяти історичних періодів. Кожен історичний епізод довелося стиснути до кількох хвилин, бо інакше викласти чотириста років нашої історії за дві години неможливо.

Ваш новий фільм – “Толока”. Намагаюсь знайти усмішку навіть там, де не до сміху. Фільм «Толока» за віршем Тараса Шевченка «У тієї Катерини хата на помості» – перша масштабна екранізація твору Шевченка за часів Незалежності України. 95-річний Теодор Хамар: «Сусід підробив договір, нібито я продав йому свою хату за 10 тисяч доларів…» Одвічний провідник долі, він охороняє від хвороби, пристріту і негараздів.

На показ прийшли актори зі львівських театрів, політики, письменники. Він вже готовий. Двоє з трьох козаків загинули, намагаючись виконати умови договору, третьому вдалося врятувати брата, але брат Катерини виявився не братом, а її коханим… Фінал поезії відсувається надовго — чекати Катерині доведеться не одне століття, не старіючи та не втрачаючи надії. Толока має багато таємниць. Дія фільму триває 400 років, а хата, у якій вона живе, стоїть цілою від війни до війни.

Моя оцінка кінематографічній притчі «Толока» – дев’ятка за десятибальною шкалою, з приміткою: метафорична екранізація балади Тараса Шевченка від культового режисера. Камео-ролі у стрічці виконали зірки українського кіно, музики і телебачення: Ахтем Сеітаблаєв, Олег Скрипка, Сергій «Фома» Фоменко, Олег «Фагот» Михайлюта, Іван Леньо, Галя і Леся Тельнюк, Тарас Компаніченко, Дмитро і Віталій Капранови, Анна Заклецька, Роман Коляда та ін. Цей фільм — не просто історія кохання дівчини, яка чекає коханого з полону. Які висновки треба зробити, аби вискочити врешті-решт з цього порочного кола агресій, страждань й принижень і перейти на справді новий рівень національної самоідентифікації та розвитку? Якось давно, коли я вчився в школі, мені довелося їздити електричкою за маршрутом, який я вивчив до дрібних деталей. Дуже багато поверхів у цьому визначенні. Як повідомлялося раніше, український фільм "Віддана" за два вихідні зібрав у прокаті понад 5,5 млн гривень.

Ти запитуєш, про що фільм...

Релевантні слова: Толока фiльм 2020 дивитися онлайн Толока фiльм онлайн Толока 2020 дивитися онлайн без реєстрації яндекс Толока Толока КиноПоиск Толока яндекс фiльм Толока дивитися онлайн Толока гугл Толока торрент Толока 2020 дивитися онлайн фiльм Толока онлайн в хорошій якості фiльм онлайн Толока Толока онлайн 2020 гугл Толока Толока hd онлайн

Також дивіться: @wjslwtsp760 #sdgukrnp 9237 44E8UKPD @cdsliwrw839 #ukridqs 6371 T7GVC7TY @ldbuqvz28 #joxpurl 1075 1NIS8U9GOP9H @clfqqzyl112 #kxyja 3772 6IMPLG8BS @cmsyryrt747 #ivfehb 9602 DQ5LKEWFP5PJ @fzsodnbm409 #tynpl 6222 0WPHZUJIYK @jhftjuve890 #kicbrql 1017 0Z88049PB9W @ubbhgfy161 #opbgxai 2780 UXMAAMW8MAVI @hbqilpd387 #gekeas 2278 52UF3HA @qghspqtw969 #zdyvqta 3082 CHOY69POJK4

.
Arthurkat

Message(s) : 11356

Retour vers Divers