Толока 2020 дивитися онлайн фiльм hd #399

Parlons un peu de tout ici, proposez des thèmes pour de nouveaux forums de partage.

Modérateur: passy

Message par DouglasCen » 09 Juin 2020, 20:12

Image

Дивитися фiльм Толока
Дивитися фiльм Толока
Дивитися фiльм Толока

Разом з презентацією нового трейлера творці фільму оголосили про благодійну ініціативу: сім гривень з кожного проданого квитка на «Толоку» будуть перераховані в фонд «Повернись живим» на потреби української армії.

Добрий задум майже музичного викладу історії у формі кліпів. У «Толоці» ця поїздка триває 400 років». Буває, вдається. Це приниження, яке було сказано, а вибачення перед Україною не прозвучало. За сценарій до фільму також сів Михайло Іллєнко, а от в кріслах продюсерів вмостилися також Пилип Іллєнко, Андрій Різоль і Маріанна Новікова.

Фільм охоплює 400 років історії України. Але ніби згори почув пораду — напиши йому довідку. І завжди після руйнування, війн, бід українці відроджувалися. Сценарій, що почався із розмови з братом, розшукав свій сюжет у рядках балади про Катерину, звернувся по допомогу до спогадів легендарного українського актора: Іллєнко, Шевченко, Миколайчук – у цьому трикутнику я складав сюжет фільму, шукав таємницю толоки. «У Тараса Шевченка є маленька балада про те, як закохалися у Катерину троє козаків. Вони у мене різні: на військову тематику, і лірична тема й історії про кохання. Хоча і без неї в процесі задум автора стає очевидним.

Автору вдалось охопити найвизначніші моменти української історії. Але це була робота суто для телевізійної дистрибуції. Враховуючи кошти, додатково виділені на промокампанію, це майже 29 млн грн. Він б’є саме тоді, коли ми слабкі, а коли впали, то намагається добити. Двоє з трьох козаків загинули, намагаючись виконати умови договору, третьому вдалося врятувати брата, але брат Катерини виявився не братом, а її коханим… Чекати «брата» Катерині у сюжеті фільму доведеться не одне століття, не старіючи та не втрачаючи надії. Який він – сучасний герой українського кінематографу? Заслуги стрічки очевидні: в залі сльози, сміх – таку суміш нечасто побачиш.

— Усе почалося з того, коли у 2014-2015 рр. я їздив вздовж лінії фронту і заїжджав на такі позиції, які нам показують у новинах, у мене було 60 переглядів фільму «ТойХтоПройшовКрізьВогонь». Й у прифронтовій зоні, і безпосередньо на позиціях ми показували цю стрічку. Возили зі собою апаратуру та фрагменти незавершеного фільму «Толока», зйомки якого тоді призупинили. Саме на сході я багато чого зрозумів, бо побачив війну не з новин і не з Інтернету, а на власні очі. І дійшов висновку, що головна фокус-група країни — на фронті.

КЕІ: Толока 2020 дивитися онлайн кіно Толока 2020 дивитися онлайн без реєстрації Толока онлайн в хорошій якості Толока 2020 онлайн х ф Толока Толока 2020 дивитися онлайн фiльм дивитися фiльм Толока в hd якості фiльм Толока дивитися онлайн в хорошій якості Толока торрент скачати дивитися фiльм Толока без реєстрації Толока скачати Толока фiльм и онлайн

Хіти: @ucyfezz363 #mdnxcdz 5824 91PCX22985AR @tpwcfhx248 #ymcmcru 442 0OASJ0C7 @rasozvej754 #zsspoi 5568 DM0GAV5 @aunhyrfg369 #emvft 3653 D5XPVAA3 @afuuqya924 #nrgjs 4579 6PAAK0X62YX0 @qnwtohym13 #gboxsfhc 1971 1PAFJ3J5F6C @ytxblun1 #zbqdyv 3125 WJ6F4HLVZS

.
DouglasCen

Message(s) : 11347

Retour vers Divers